До столиці прибула міська голова Барселони
- 09.12.2022, 17:45
- 855
В Україну з робочим візитом прибула міська голова Барселони Ада Колау
![Фото: Віталій Кличко](https://wz.lviv.ua/img/360x200/5/mery-1d996381.jpg)
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
«Барселона обіцяє передати на початку наступного року ще дві пожежних автомобілі. А також — чотири потужних генератори, автокран з вантажопідйомністю до 40 тонн та захисні костюми для рятувальників проти різних видів загроз», — зазначив Кличко.
Мер Києва зазначив, що наступного року столиця буде містом-партнером у відзначенні дня народження Барселони. На вулицях міста буде представлена українська культура, кухня, відбудуться заходи за участі митців із Києва.
![](/images/news/2022/12/%D0%BC%D0%B5%D1%80.jpg)
«Мер Барселони наголосила, що захоплюється мужністю українського народу, який уже понад дев’ять місяців протистоїть російському агресору. І запевнила, що зробить все можливе, щоб в Іспанії новини про війну в Україні не ставали буденністю, щоб партнери і надалі надавали Україні та Києву всебічну підтримку і допомогу», — додав Кличко.