Передплата 2024 «Добрий господар»

На Львівщині батьки загиблого військового купили «швидку» для ЗСУ

  • 09.12.2022, 10:35
  • 1 001

Іван та Ярослава Солтиси з містечка Судова Вишня на Львівщині в пам’ять про загиблого єдиного сина Володимира Солтиса на отримані виплати купили «швидку», яка рятуватиме життя поранених захисників

Володимиру Солтису ще не було й 35 років, він загинув при виконанні бойового завдання біля Бахмута.

Він разом з дружиною проживав у с. Бортятин, у них є донечка Оленка. Коли розпочалася війна, Володимир відразу прийняв рішення йти захищати Україну.

«Мій син Володимир без роздумів пішов у військкомат добровольцем. Він просто прагнув якнайскоріше потрапити на фронт, щоб проганяти ненависного ворога з рідної землі. Він служив у військовій частині 14-ої ОМБр, але коли випала нагода йти у розвідувальні підрозділи і їхати на фронт, відразу ж прийняв це рішення. Спочатку виконували бойові завдання на Харківщині, потім — на Донеччині. Загинув під Бахмутом у жорстокому бою», — повідомив батько Іван Солтис.

Спочатку батьки роздумували, як саме використати виплати за загиблих, аби вшанувати пам’ять про сина. Батько прийняв рішення: придбати автомашину «швидкої» і передати її у військову частину, де служив син.

За автомобілем «швидкої» в Катовіце до Польщі чоловік їздив разом зі знайомим.

«„Швидка“ обладнана сучасним медичним устаткуванням, тут є все необхідне, щоб воїнам надавати якісну медичну допомогу. Авто вже в Україні. Зараз проведемо техогляд, можливо, поміняємо колеса на зимові і відправимо автомобіль побратимам мого сина», — повідомив Іван Солтис.

На капоті транспортного засобу буде розміщений портрет сина Володимира, щоб він і надалі незримо залишався разом з друзями і захищав їх з небес.

Схожі новини