Передплата 2024 ВЗ

Україна необхідна Об'єднаній Європі, бо ЗСУ є ключовим елементом європейської безпеки, — Порошенко

  • 06.12.2022, 10:10
  • 511

Петро Порошенко привітав українських захисників і захисниць із Днем ЗСУ. П’ятий президент наголосив: Збройні Сили України стали ключовим елементом європейської безпеки

Фото із сайту "Європейської Солідарності"
Фото із сайту "Європейської Солідарності"

«У ці дні вирішується — чи буде існувати Україна і чи буде жити її народ. Життя кожного з нас в руках Збройних Сил України. Від мужності, майстерності, самовідданості солдат і офіцерів залежить абсолютно все — від тепла і світла в наших домівках до позиції наших міжнародних партнерів», — написав Порошенко у Facebook.

«Своєю кров’ю і потом ЗСУ рятували нас з літа 2014 року, і ми про це ще тоді говорили, хоч не всі нас чули. Хтось закликав „просто перестать стрелять“. Але ми робили все для зміцнення наших Збройних Сил. Час показав, хто був правий», — наголосив Петро Порошенко.

«ЗСУ врятували нас у найважчі дні лютого, здобули славетні перемоги під Києвом, Харковом, Херсоном, на просторах Чорного моря і в повітрі над нашою країною. Українське мистецтво війни вже вивчають в усіх військових академіях світу», — констатував Порошенко.

«А ще вони радикально змінили розуміння України в усьому світі. Нація, що має таких лицарів, впевнено займає належне їй місце в світовій політиці, історії та культурі. Вчорашні скептики прибувають до Києва, щоб визнати — Україна необхідна Об'єднаній Європі, бо ЗСУ є ключовим елементом європейської безпеки», — написав п’ятий президент.

«Тому День Збройних Сил України — це не просто професійне свято. Це велике державне свято на честь тих, хто врятував нашу державу і тепер її уособлює. У цей день, як і кожного дня, кожному українцеві правильно словами, а головне — справами привітати наших захисників», — вважає Порошенко.

«Ми пишаємося вами, дорогі наші воїни, непохитні жінки і чоловіки у лавах ЗСУ! Слава вам і низький уклін, нехай Господь береже вас на дорогах війни і дарує перемогу і мир вам і всьому нашому народу!». — написав Петро Порошенко.

Схожі новини