Передплата 2024 «Добра кухня»

Інформацією про «наступ з Білорусі» росія хоче налякати українців, — розвідка

  • 28.11.2022, 12:30
  • 676

Такі фейки вигідні для рф, адже вона намагається налякати українців

Інформацію про те, що білорусь нібито готує наступ, поширюють навмисно. Фото із мережі
Інформацію про те, що білорусь нібито готує наступ, поширюють навмисно. Фото із мережі

Про це повідомив представник ГУР МО Андрій Юсов.

«Інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. І у цьому випадку ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку посіяти паніку серед населення, серед українців, зокрема — серед мешканців прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об'єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в повномасштабну війну, чого до цього моменту не було», — пояснив Юсов.

Він додав, що зараз дуже важливо розуміти, які цілі перед собою ставить ворог. Не можна піддаватися на подібного роду провокації.

«Ми не говоримо про те, що від режиму лукашенка немає загрози. Вона є, і Лукашенко допомагає путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо», — підсумував представник ГУР МО.

Схожі новини