«Спроби захопити столицю — приречені»: у Києві обладнують фортифікаційні споруди
- 26.11.2022, 09:30
- 875
Адміністрація столиці показала облаштування в Києві фортифікаційних укріплень і запевнила, що навіть гіпотетичні спроби росіян захопити столицю приречені
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/478115/kyiv.jpg)
У Київській міській військовій адміністрації зазначили, що, за даними командування Сухопутних військ ЗСУ, на теперішній момент не фіксуються достатні військові угруповання ворога для нападу з північного напрямку.
Водночас військові разом із цивільними інженерами та будівельниками проводять роботи з нарощування оборонних спроможностей міста, обладнуються потужні фортифікаційні укріплення.
/wz.lviv.ua/images/news/2022/11/%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B22.jpg)
На взводних та ротних опорних пунктах сили оборони облаштовують місця для укриття та проживання особового складу. Також встановлюються довготривалі вогневі споруди для ведення оборонного бою.
/wz.lviv.ua/images/news/2022/11/%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B21.jpg)
«Робота триває. Будь-які, навіть гіпотетичні спроби противника захопити столицю — приречені!».