Львів'янин здійснив дві ДТП, втікаючи від поліції
- 12.11.2022, 19:45
- 1 069
У Львові 38-річний чоловік, намагаючись втекти від правоохоронців, зіткнувся з іншим автомобілем, а потім зніс огорожу школи та в'їхав у дерево
![Фото: Патрульна поліція Львівської області](https://wz.lviv.ua/img/360x200/2/lviv-2b886f14.jpg)
Сьогодні, 12 листопада, опівночі на вулиці Чигиринській патрульні помітили автомобіль Nissan, водій якого порушив правила дорожнього руху. Вимогу поліцейських зупинитися він проігнорував і різко звернув у двори. Біля одного із будинків на згаданій вулиці, керманич здійснив зіткнення з автомобілем Subaru. Проте і це не зупинило втікача, він поїхав вулицею Збоїща у напрямку вулиці Івана Мазепи. Виїжджаючи на неї, чоловік зніс огорожу школи та в'їхав у дерево.
«Це і зупинило 38-річного львів'янина. У нього виявили ознаки алкосп’яніння. Від перевірки він відмовився», — наголосили поліцейські.
На порушника склали п’ять протоколів. Патрульні зауважують, що цієї ночі вони склали 12 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.