Порція енергії та натхнення. У Львові виступить НАОНІ оркестра

  • 01.11.2022, 13:20
  • 361

Рок-хіти, саундтреки, які кожен впізнає з перших нот, у майстерному виконанні понад 40 народних музичних інструментів — це саме той заряд енергії, якого потребує зараз кожен з нас. У Львові у 14 листопада у Театрі імені Марії Заньковецької з двома концертами виступить провідний національний мистецький колектив України — НАОНІ оркестра. Початок подій о 16:30 та 19:30.

Хіти The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, Океан Ельзи, Скрябіна, а також саундтреки з улюблених кінофільмів Таксі, Місія нездійснена, Титанік, Хрещений батько у майстерному виконанні оркестру — це те, що в живому виконанні хоча б раз у житті має послухати кожен!

«Ми вже надзвичайно скучили за слухачами та сценою і дуже прагнемо зустрічі з львів'янами. Вважаю, що зараз ми усі повинні жити повним життям, водночас не забуваючи, що є складнощі і випробування. Але життя продовжується, і без духовної складової ми не зможемо вижити. Ми повинні радіти тому, що маємо, і знати, що ніколи не загине наша культура та все, що так відважно захищають наші славні воїни!

Хочу усіх запросити на наш концерт у Львові. Приходьте, ви отримаєте духовне задоволення, та трішки відволічетеся від щоденної напруги, а ми усе зробимо для того, щоб це відбулося.

Перш за все ми виконаємо світові хіти, але разом з тим і українські, адже наша музика уже також у певній мірі стала світовими хітами. Програма буде надзвичайно цікава та різноманітна. Слухачі отримають масу задоволення. У цьому я впевнений!" - запрошує на концерти Віктор Гуцал, народний артист України, художній керівник і головний диригент оркестру.

Лише найвідоміші українські і зарубіжні хіти прозвучать у цікавому та незвичному виконанні на українських народних інструментах, серед яких сопілки, бандури, дримби, зозульки та інші. Таке звучання відомих хітів і саундтреків точно запам’ятається надовго!

Львів, Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

14 листопада | 16:30 / 19:30

Квитки за посиланням:

16:30 — kasa.in.ua/ua/lviv/concert/naoni-2022−03−06−16−30

19:30 — kasa.in.ua/ua/lviv/concert/naoni-2022−03−06