На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть, чи мешканці заощаджують електроенергію
- 25.10.2022, 15:50
- 760
В Закарпатській області з 25 жовтня перевірятимуть, чи дотримуються в області режиму економії електроенергії
![](https://wz.lviv.ua/img/360x200/4/svitlo-eeeb373a.jpg)
За словами голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, із 25 жовтня, по всій Закарпатській області будуть працювати мобільні групи перевірки виконання вимог економії електроенергії.
Такі групи перевірятимуть, чи дотримуються в краї всіх необхідних вимог задля економії електрики.
«До складу мобільних груп увійдуть представники Нацполіції, Закарпаттяобленерго, місцевого самоврядування та інші», — повідомив голова Закарпатської ОВА.