Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Уряд Німеччини формує пакет із зимовим спорядженням для України на 11 млн євро

  • 09.10.2022, 19:30
  • 612

Німеччина готує до відправлення до України пакет допомоги на 11 млн євро — теплу форму, намети та спорядження для ведення бойових дій в умовах зими

Фото: Flickr
Фото: Flickr

Видання Spiegel повідомляє, що до пакета допомоги входять 100 000 теплих нижніх курток, светрів та іншого зимового одягу, 100 наметів із підігрівом, сотні мобільних електрогенераторів та індивідуальні резервні набори харчування з тривалим терміном зберігання.

Індивідуальний резервний набір харчування військовослужбовця був стандартизований для бундесверу у 2021 році. Він комплектується пайками тривалого зберігання, які можна вживати прямо з упаковки як у холодному вигляді, так і після швидкого розігріву. Передбачається, що військовослужбовці можуть харчуватися продуктами цього набору, якщо їм недоступні їдальня чи польова кухня.

Spiegel нагадує, що запит на зимове спорядження для ЗСУ надійшов від міноборони України у серпні. Олексій Резніков у листі генсеку НАТО Єнсу Столтенбергу повідомив, що потрібне термінове постачання зимового спорядження для 200 000 солдатів.

Схожі новини