У Латвії підпалили машину сім'ї біженців з України: вона повністю згоріла

  • 09.10.2022, 10:52
  • 460

У східному латвійському регіоні Латгалія в ніч проти п’ятниці невідомі підпалили «Жигулі», які належали сім'ї українських біженців, і Ford власника гостьового будинку Villa Roza

Авто сім'ї біженців з України, який згорів ущент. Фото: LSM
Авто сім'ї біженців з України, який згорів ущент. Фото: LSM

Villa Roza є будинком для півсотні українських біженців, переважно жінок із дітьми. У ніч на п’ятницю, невдовзі після опівночі люди помітили у дворі полум’я.

Дружина власника «Жигулів» Валентина Рощупкіна розповіла, що машину не встигли загасити — вона повністю згоріла. Через деякий час зайнявся і Ford, який належить власнику гостьового будинку — його врятувати встигли.

«Пожежники не встигли далеко виїхати, ми знову викликали їх і поліцію. Тоді вже було зафіксовано, що стався підпал. Тому що спочатку думали, що наша машина загорілася сама. Хоча два дні ми на ній нікуди не їздили», — розповіла вона.

Її сім'я разом із матір'ю-пенсіонеркою приїхали до Латвії наприкінці травня з окупованої території України. Їхній будинок там зруйнований. На машині сім'я збиралася повернутися додому після війни.

Представниця поліції Латвії Діана Лукіна підтвердила LSM обидва епізоди підпалу. За її словами, підозрюється умисний підпал, тож було порушено кримінальну справу.


Джерело: LSM

Схожі новини