«путін ставить світ на межу Третьої світової війни»

  • 01.10.2022, 17:45
  • 495

Петро Порошенко в ефірі польського телеканалу Polsat заявив, що кожен крок путіна наближає росію до розпаду і знищення

Фото - з мережі
Фото - з мережі

«Божевільний путін ставить світ на межу Третьої світової війни», — наголошує Порошенко.

П’ятий президент зазначає, що підписання документів про анексію українських територій — це трагічні дні не лише для України, а для всього світу.

«Те, що відбулося на окупованих територіях, не є референдумом. Це як проводити референдум у сталінському ГУЛАГу чи концтаборах, під дулом автомата. Це робиться лише для того, щоб приховати злочини путіна», — пояснює Порошенко.

Порошенко наголошує, що російський диктатор має понести за це відповідальність у Гаазі.

Петро Порошенко також наголосив: нещодавня мобілізація означає, що війна прийшла в кожен російський дім. «У російських чоловіків є два вибори — піти в армію і померти в Україні або взяти в руки зброю і скинути путіна. Мобілізації в росії не було з часів Другої світової війни. Сьогодні путін мобілізує людей на вбивство українців. Це означає, що ця війна дійшла до кожної російської родини. Кожен новий крок путіна веде до розпаду і знищення росії», — додав Порошенко.

«путін не може зрозуміти, що ми живемо в новій реальності, в якій Україна довела, що росію вже ніхто не боїться», — додав він.

«Якщо ми не зупинимо путіна в цей момент, він увійде в Польщу, він піде в країни Балтії, тому, допомагаючи Україні, ви інвестуєте у власну безпеку», — зауважив Петро Порошенко. Він додав, що Україна має отримати сучасну зброю.

«Ми також повинні виключити росію з ООН», — сказав він.

«Європа, світ і, нарешті, росія мають бути депутінізовані. Тільки це може гарантувати нашу безпеку» — наголосив Петро Порошенко.

«Ми повинні зробити все, щоб Україна вступила в НАТО. Початок переговорів про членство України в НАТО зупинить ядерний шантаж путіна», — переконаний Петро Порошенко.

Схожі новини