росіяни відправляють на війну не готових до бою новобранців, — Генштаб

  • 25.09.2022, 19:45
  • 546

російське командування відправляє нових військовослужбовців без підготовки безпосередньо на лінію фронту на доукомплектування підрозділів після втрат

Окупанти відправляють мобілізованих без підготовки одразу на лінію зіткнення. Фото із мережі
Окупанти відправляють мобілізованих без підготовки одразу на лінію зіткнення. Фото із мережі

«Командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців без підготовки скеровує на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення. Це значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання обов’язків», — йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Також відомо, що з 22 вересня військові комісаріати рф працюють у цілодобовому режимі, а чоловікам, які намагаються ухилитися від мобілізації погрожують кримінальною відповідальністю.

Тим часом у Севастополі в тимчасово окупованому Криму чоловікам призовного віку дали майже тисячу повісток. Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що вони будуть служити на тимчасово захопленій території Херсонської області до завершення так званої «спеціальної операції».

Схожі новини