Передплата 2024 ВЗ

Пелосі заявила, що росія має відчути біль від покарання

  • 17.09.2022, 12:50
  • 927

росія має бути переможена та притягнута до відповідальності за всі злочини, що вчинила в Україні, а також відчути справжній біль від покарання

Фото: depositphotos
Фото: depositphotos

Про це заявила в п’ятницю на саміті глав парламентів G7 у Берліні спікер Палати представників американського Конгресу Ненсі Пелосі, пише Укрінформ.

«Необхідна значна підтримка (України — ред.) у сфері безпеки, гуманітарна допомога, економічна допомога, а також санкції, санкції, санкції, щоби росія відчувала біль від цього», — наголосила Пелосі.

Вона підкреслила, що рф має бути притягнута до відповідальності - «за звірства, які вона чинить проти маленьких дітей, використовує зґвалтування як зброю війни, голод як знаряддя війни та багато чого іншого». Спікер Палати представників США також висловила високу оцінку діям України, яка документує злочини росіян проти людяності.

«Зрозуміло, що цю війну треба виграти. І ми дякуємо народу України за його відданість демократії, своїй країні. Однак боротьба, яку вони ведуть, спрямована на захист демократії всюди», — наголосила вона.

Схожі новини