Тернопільська облрада подала звернення до Верховної Ради про заборону УПЦ мп
- 26.08.2022, 17:40
- 902
48 депутатів підтримали звернення до Верховної Ради України про заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату
![Фото Суспільного](https://wz.lviv.ua/img/360x200/0/4534567-5ee6532a.jpg)
У зверненні до Верховної Ради депутати Тернопільської обласної ради визнали Українську православну церкву Московського патріархату ворожою Україні церквою.
Вони звернулися до ВР з проханням, врегулювати (заборонити) на законодавчому рівні діяльність УПЦ МП.
Також депутати звернулися до Міністерства юстиції з проханням надати право державним реєстраторам релігійних організацій обласних державних адміністрацій здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб — релігійних організацій, незалежно від їхнього територіального розташування.