Удари по російських позиціях в окупованому Криму є частиною контрнаступу України, — ISW

  • 17.08.2022, 08:46
  • 567

Вибухи на військових об'єктах рф у Джанкойському районі Криму 16 серпня завдали значної шкоди та серйозно порушили постачання російської армії

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни.

«Місцеві повідомлення і відео показують серію вибухів на російському складі боєприпасів і трансформаторній підстанції в Джанкойському районі, а також на аеродромі біля Гвардійського. російські війська використовували Джанкой як залізничний вузол для перекидання військ і техніки в окуповані населені пункти на півдні, включаючи Мелітополь», — зазначили в ISW.

«Український удар по логістичних об'єктах у Криму, який є суверенною територією України, не порушує зобов’язань України перед західними партнерами щодо використання поставленої Заходом зброї», — наголосили в інституті.

Також зазначається, що немає жодних ознак використання ЗСУ поставленої США зброї в недавніх ударах по Криму.

Військові аналітики вважають, що атаки на російські позиції в Криму та навколо нього, ймовірно, є частиною послідовного контрнаступу України для відновлення контролю над західним берегом Дніпра.

«російські лінії постачання з Криму безпосередньо підтримують російські сили на материковій частині України, у тому числі в західній частині Херсонської області. Націленість України на російські наземні шляхи сполучення, тилові та допоміжні засоби у Криму узгоджується з українськими контрнаступальними діями, які також націлені на мости через річку Дніпро та російські елементи тилового забезпечення в окупованій Херсонській області», — наголошується у звіті.

За даними ISW, кінцевим результатом цієї кампанії швидше за все буде порушення здатності російських військ підтримувати сили на західному березі Дніпра та захищати їх від українських контратак.


Джерело: ISW

Схожі новини