Нардепи-«слуги» пересіли на елітні автомобілі: журналісти опублікували деталі

  • 16.08.2022, 15:00
  • 946

Сайт Bihus.Info розповів про нові транспортні засоби в народних депутатів

Про це ідеться у репортажі Марії Землянської для Bihus.Info.

Не моя, а брата

Заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Андрій Мотовиловець після повномасштабного наступу росії на Україну почав користуватися новою Audi Q7. Автівка оформлена у травні 2022-го року. Ціни на подібні машини зараз стартують від 80 тисяч доларів.

Як пояснив Мотовиловець журналістам Bihus.Info, це машина його брата і він надав її нардепу у користування до вересня.

Jaguar, бо економніше

Ольга Василевська-Смаглюк («Слуга народу») пересіла на Jaguar. Модель автівки 2018-го року на вторинному ринку коштує від 50 тисяч доларів.

Авто записане на брата народної депутатки, однак після початку повномасштабної війни ним користується саме Василевська-Смаглюк.

У коментарі журналістам Bihus.Info Василевська-Смаглюк пояснила, що пересіла на Jaguar, щоб зекономити, адже це авто — електрокар.

Audi А8-таксі

Виключений з фракції «Слуга народу» Артем Дмитрук зараз (член депутатської групи «Відновлення України») тепер їздить на новій Audi А8. На машині - традиційні номерні знаки, які використовує Дмитрук. Тож, ймовірно, ця Audi оформлена на нього особисто.

Bihus.Info вже розказували про Дмитрука, адже задеклароване життя нардепа сильно відрізнялося від реального. В Instagram нардеп виставляв фото та сторіз з різних машин, проте користування ними не було відображено в офіційних документах. Дмитрук тоді пояснював, що лише брав ці машини у друзів чи взагалі - це було таксі.

Схожі новини