«Очі Арти»: укладено великий контракт на закупівлю безпілотників для ЗСУ

  • 16.08.2022, 10:06
  • 582

Петро Порошенко, який перебуває у робочій поїздці країнами Європи, повідомив про довгостроковий контракт на безпілотники оперативного рівня для Збройних Сил України

«Те, що ми почали у Вінницькій області, коли презентували абсолютно новий, сучасний, захищений, далекозорий безпілотний літальний апарат оперативного рівня — ми зараз продовжуємо цю надзвичайно амбітну і важливу програму», — сказав Порошенко.

«Ми переконалися, що ці «пташки» надзвичайно круті, дуже високо літають, і русні дуже важко чимось їх досягнути. Якщо вони витратять ракету «Бук» або «Тор», то сама ракета коштує значно дорожче, ніж «пташка», — зазначає п’ятий Президент.

«Ми викуповуємо всю партію цих безпілотників, які мають стати очима нашої артилерії, аби кожен удар по ворогу був максимально ефективним. Зі зрозумілих причин ми не називаємо виробників і не кажемо, де вони працюють. Але це справжні патріоти України, справжні професіонали. З 2014-го року працювали в Україні, мають величезний досвід. А сьогодні поєднують західні технології, західні моделі виробництва, західні ліцензії із глибоким професіоналізмом та патріотизм українців», — пояснює Петро Порошенко.

«Із власного досвіду знаю — це навіть не бригадний рівень. І командувачі, коли їм пропонуєш всю палітру продукції, завжди, 100% вибирають ці оперативні розвідувальні апарати. Бо це — „очі“ артилерії. Тому саме „Очі Арти“, а не Poseidon, буде називатися цей наш проект. Власники авторських прав на це також погодились», — зазначив Порошенко.

«Ми разом будемо збирати кошти для того, щоб за безпрецедентною ціною у найкоротші терміни забезпечити Збройні Сили», — говорить Порошенко.

Схожі новини