Для ядерної безпеки України: Канада надала $ 6 млн

  • 05.08.2022, 12:45
  • 550

На проєкти з підвищення ядерної безпеки в Україні Канада виділила 6 млн доларів

Фото «Слово і Діло»
Фото «Слово і Діло»

Про це повідомили в заяві Постійного представництва Канади в ООН.

«Щоб допомогти підвищити ядерну безпеку в Україні, Канада виділила 1 млн доларів МАГАТЕ для зміцнення безпеки та обережності на українських ядерних об'єктах. Також 5 млн доларів Держдепу США для допомоги Україні у виявленні та реагуванні на незаконні ядерні транспортування на її території», — йдеться в повідомленні.

У представництві Канади в ООН також зазначили, що «окупація ЗАЕС наражає населення світу на небезпеку».

«Подальша дестабілізація російськими силами не тільки підвищує небезпеку інциденту або ненавмисного збитку, але також уможливлює перенаправлення ядерних матеріалів», — зазначається.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Thank you <a href="https://twitter.com/UKRinUN?ref_src=twsrc%5Etfw">@UKRinUN</a> 🇺🇦, <a href="https://twitter.com/UnderSecT?ref_src=twsrc%5Etfw">@UnderSecT</a> 🇺🇸, <a href="https://twitter.com/swiss_un?ref_src=twsrc%5Etfw">@swiss_UN</a> 🇨🇭 for organizing side-events yesterday on the safety and security of nuclear facilities. <br><br>Canada continues to condemn the unjustifiable Russian invasion of Ukraine, including 🇷🇺 Russian aggressions at or near nuclear facilities. <a href="https://t.co/TY5lQqswiC">pic.twitter.com/TY5lQqswiC</a></p>— Canada Mission UN #StandWithUkraine 🇺🇦 (@CanadaUN) <a href="https://twitter.com/CanadaUN/status/1 554 841 025 088 299 008?ref_src=twsrc%5Etfw">August 3, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Схожі новини