Провал паспортизації та проблеми з кадрами. Дайджест новин з тимчасово окупованих територій

  • 18.07.2022, 18:00
  • 496

Разом з Центром національного спротиву продовжуємо дайджест новин з тимчасово окупованих територій. У цих матеріалах розповідатимемо про українців, які героїчно чинять опір ворогу

Провал паспортизації та проблеми з кадрами. Дайджест новин з тимчасово окупованих територій
Провал паспортизації та проблеми з кадрами. Дайджест новин з тимчасово окупованих територій

Провалений план по паспортизації

Українці, які опинилися під тимчасовою окупацією, не хочуть брати російські паспорти. Навіть за грошову винагороду. Тому загарбники вирішили діяти силою — у мешканців одного із сіл Запорізької області примусово відібрали українські паспорти. І навіть після цього місцеві мешканці все одно не стали в чергу за російськими документами.

Серйозні проблеми з кадрами

Десятки підприємств зупинилися, адже українці не хочуть працювати на ворога. Так, жоден з працівників залізорудного комбінату на Запоріжжі не погодився підписати контракт з росіянами, які обіцяли виплачувати 60% від зарплати станом на 23 лютого. А у Бердянську не можуть налагодити функціонування міста. Щоб навести «порядок», туди планують відрядити російського управлінця.

Переселення росіян на окуповані землі

Через брак колаборантів на Луганщину звозять росіян. Так, в область вже завезли освітян з тамбовської області, а заступником «міністра освіти» «днр» призначили росіянина.

У кремлі ухвалили рішення прирівняти усіх громадян рф, які працюють на тимчасово окупованих територіях України, до ветеранів. Таким чином хочуть збільшити кількість спеціалістів, зокрема вчителів, лікарів, управлінців, які незаконно працюватимуть в окупаційних органах рф в Україні.

Попри це черг на поїздки до України немає і росіян відправляють працювати в наказовому порядку.

Схожі новини