Передплата 2025 «Добра кухня»

росія перегруповує сили на Південнобузькому напрямку, - Генштаб

  • 03.05.2022, 19:20
  • 775

Ворог перегруповує війська і збільшує кількість артилерії

росія перегруповує сили на Південнобузькому напрямку, - Генштаб
росія перегруповує сили на Південнобузькому напрямку, - Генштаб

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

  • У напрямку Ізюм — Барвінкове росіяни здійснюють наступ і зазнають втрат. Для підтримки наступу з Бєлгородської області у район Ізюму вони перекинули батарею важких самохідних мінометів «Тюльпан» та підрозділ, озброєний РСЗО «Смерч».
  • Росіяни також атакують на Донецькому і Таврійському напрямках. Основні зусилля противника на Лиманському, Сєвєродонецькому, Попаснянському, Авдіївському та Курахівському напрямках.
  • На окремих рубежах ворог обладнує другу лінію оборони.
  • У Маріуполі ворог продовжує блокувати українські підрозділи в районі заводу «Азовсталь» і здійснює наступ.
  • На Південнобузькому напрямку противник продовжує обстріли.
  • У районі населеного пункту Хмелівка (Сумська область) викрили диверсійно-розвідувальну групу ворога.
  • У Придністровському регіоні Молдови ситуація складна — війська росії і «ПМР» досі у посиленій бойовій готовності. Родини російських офіцерів готують до евакуації.

Читайте також: У Будапешті заперечили, що Угорщина знала про плани росії щодо війни

Фото з мережі