BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Командування збройних сил країни-агресора не посилює угрупування військ на Поліссі, - Генштаб

  • 16.03.2022, 14:25
  • 543

Через значні втрати на південному напрямку ворог відмовляється від посилення угрупувань

Командування збройних сил країни-агресора не посилює угрупування військ на Поліссі, - Генштаб
Командування збройних сил країни-агресора не посилює угрупування військ на Поліссі, - Генштаб

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Російські окупаційні війська продовжують стратегічну наступальну операцію проти України:

  • росія намагається відновити наступ у напрямку на Вишгород Київської області;
  • на Сіверському напрямку рашистів зупинили;
  • у Чорному морі росіяни обстрілювали морське узбережжя в районах населених пунктів Лебедівка, Санжейка, Затока та Біленьке;
  • продовжується блокування міст Суми, Лебедин та Охтирка. Активних наступальних дій немає. Росіяни намагаються блокувати Харків;
  • у районі Сєверодонецька окупанти намагаються закріпитися на східних та західних околицях міста Рубіжне.
  • російські окупанти не змогли вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей та встановити контроль над лівобережною частиною України. Вони частково досягли цієї мети на Донецькому напрямку, але на Миколаївському напрямку їх зупинили.
  • російська авіація продовжує бомбити ракетами і бомбами Київську, Чернігівську, Житомирську, Вінницьку, Cумську та Донецьку області. Для цього вона використовує аеродроми білорусі та окупованого Криму.

Читайте також: «Х*ево. Відправляють на передову, а проїхати неможливо — обстрілюють»: СБУ перехопила розмову окупанта

Фото з мережі