Україна отримає 5 млн євро від ЄС

  • 28.12.2021, 18:30
  • 568

Уряд України та Європейська комісія підписали Угоду про фінансування Річної програми дій 2020 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки

Україна отримає 5 млн євро від ЄС
Україна отримає 5 млн євро від ЄС

«Загальна вартість програми становить 6,5 млн євро, з яких ЄС надасть 5 млн євро, а внесок України — 1,5 млн євро. Фінансування буде спрямовано на розробку рекомендацій щодо можливих варіантів і технологічних рішень для майбутнього управління пунктом захоронення радіоактивних відходів „Підлісний“, а також поводження з відходами, які там містяться. Фінансування також сприятиме удосконаленню системи радіаційного моніторингу водних ресурсів у зоні відчуження», — йдеться у повідомленні Урядового порталу.

Додаткова угода передбачає спрямування коштів на підтримку розвитку спроможностей органів державної влади щодо імплементації Угоди про асоціацію у сфері транспорту.

Зокрема, така допомога сприятиме поліпшенню зв’язку та сумісністі різних видів транспорту, ефективністі використання наявних потужностей, знизить вартість транспортних послуг задля активізації торгівлі.

Читайте також: Не вірю, що США чи НАТО погодяться з вимогою Путіна, — Кулеба

Фото з відкритих джерел

Схожі новини