Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Назвали важливу перепону вступу України до НАТО

  • 04.05.2021, 10:10
  • 993

Україна не можна стати членом НАТО, доки в керівному апараті країни будуть перебувати проросійські агенти

Про це в ефірі «Прямого» заявив письменник, надзвичайний і повноважний посол України в США (1994−1998), доктор медичних наук Юрій Щербак.

За його словами американські партнери вже неодноразово натякали на значну кількість російських шпигунів у сфері внутрішньої безпеки України.

«Американці взагалі дуже занепокоєні були ще 25−30 років тому станом нашої внутрішньої безпеки і витоком інформації з найвищих рівнів і щаблів до Москви. І коли почалася кампанія з розширення НАТО, то мені сказали мої американські друзі: розумієш, у вас повнісінько російських агентів, і ви зараз не зможете в НАТО вступити, тому що одразу всі таємниці попливуть до Москви», — розповів письменник.

Він зауважив, що сусідні країни потрапили до НАТО, коли відсторонили генералів, які навчалися у Москві.

«Так само було сказано і Румунії. І Румунія провела чистку серед своїх генералів, Польща провела чистку. Всі полковники, капітани, генерали, які вчилися в Москві — вони всі були відсторонені. Нове покоління прийшло. Тому що це дуже чутливі фактори національної безпеки. Я думаю, буде і про це розмова», — заявив експосол України в США.

Схожі новини