Літні подорожі не скасовуються: експерт спрогнозував дату відкриття кордонів

  • 17.05.2020, 09:55
  • 18.5K

До липня Україна може відкрити кордони для подорожей в популярні туристичні країни

Такий прогноз висловив віцепрезидент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза, повідомляє OBOZREVATEL.

«Я вірю в те, що літній туризм цього року буде», — сказав він.

Експерт зауважив, що, на відміну від низки країн, що озвучили чіткі дати запуску туристичної галузі, в Україні такої визначеності немає. «Можна зорієнтуватися за допомогою заяв або дій урядів популярних туристичних країн. Туреччина з 20 травня запускає туризм, Греція — 6 червня, Болгарія — з 14 травня. Але ми не знаємо, що робиться у нашій країні, немає чітких дат відкриття туристичного сезону».

«Я б хотів почути від нашого уряду конкретний план виходу всіх галузей, зокрема туризму», — заявив Дереза.

Читайте також: Державний «фейк»: Ляшко зізнався, для чого країна закривала парки на карантин

Разом з тим він переконаний в тому, що літній туристичний сезон для українців буде. «Я вірю в те, що до липня Україна відкриє кордони для подорожей до популярних туристичних країн, які будуть готові приймати туристів і запропонують максимально безпечні варіанти відпочинку», — сказав експерт.

Нагадаємо, раніше провідний експерт в галузі туризму Олександр Новиковський заявив, що туристичний сезон 2020 року для Туреччини буде вкрай складним, за низкою об'єктивних причин більшість українських туристів не зможуть провести відпустки в цій країні. У Єгипті цього літа можуть відкритися тільки деякі готелі.

Схожі новини