Шмигаль запевняє, що Україна готова до піку коронавірусу

  • 29.04.2020, 09:11
  • 595

Кабмін сфокусується на стабілізації економіки, оскільки медична система підготовлена до можливого зростання захворюваності на коронавірус

Прем'єрміністр Денис Шмигаль заявив, що Україна завершує підготовку медичної системи до проходження піку захворюваності на коронавірус і готова до наступного кроку — стабілізації економічної ситуації.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

«Наступний пік захворюваності, якщо він буде, медична система зустріне підготовленою. Ринок насичений засобами індивідуального захисту, лікарні готові, люди дисципліновані в тому, щоб дотримуватися санітарних норм. Тепер уряд сфокусується на підтримці малого і середнього бізнесу та стабілізації економічної ситуації», — підкреслив Шмигаль на засіданні Ради з питань економічного розвитку України.

Читайте також: Вихід з карантину. «Фітнес-центри і кінотеатри треба відкривати одними з останніх»

Прем'єр указав на важливість співпраці уряду і парламенту в розробці ініціатив, що стосуються підтримки підприємців.

Також на нараді обговорили п'ять етапів виходу з карантину, представлені Кабміном, й акцентували на тому, що одним з основних чинників відновлення економіки повинно стати збільшення проведення ПЛР-тестів — до десяти тисяч на добу.

Крім цього, учасники засідання обговорили питання про надання фермерам можливості реалізовувати сільськогосподарську продукцію.

Схожі новини