“Шо ми тупі, шо ми там бандюки… Ми починаємо работати”: Кернес на сесії міськради заговорив українською мовою

  • 25.07.2019, 12:58
  • 1 855

24 липня відбулась 28 позачергова сесія Харківської міської ради сьомого скликання

Вона обійшлася без скандалів, але запам’яталася низкою висловлювань Геннадія Кернеса, що поповнять скарбничку його крилатих фраз, повідомляє Politeka.

А все тому, що цього разу мер Харкова на виконання закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» намагався вести засідання українською мовою, і це давалося йому з великими труднощами.

Всі основні тези Геннадій Кернес читав з листочка і не міг побороти свій акцент. Але коли він намагався говорити самостійно, то нестача словникового запасу відчувалася більш ніж, і він періодично «зривався» на російську.

«Нам необходімо зареєструватіся», «Ми почанаємо работати» та інші обмовки потьм’яніли на тлі діалогу міського голови і депутата мерії Ігоря Черняка, який у своїй доповіді обурювався ціною лавочок у парках міста і поцікавився, чому мерія закуповує лавочки в таких обсягах з переплатою в сім раз.

«Питання, яке зараз озвучив депутат Черняк, — це питання важливе. Я думаю так, що пан Черняк може звернутися до правоохоронних органів, І вам дадут відповідь на ті питання, які ви поставите перед правоохороннимі органамі. Мені задають питання, як це видбувається в місті Харкові, што все ми робимо для людей, баґато чоґо, хорошого, красивого, а Черняк на сесії міськради каже, шо ми тупі, шо ми там бандюки… Тому я однозначно посмотрю на ваши питання, на вашу інформацію, дам соответствующі розпорядження, щоби ми виявили, де дешевлє, і не дешевлє, і я вам відповім на черговой сесії міськради. Домовились?», — відповів Кернес.