Сьогодні — День сексу: як його відзначають у світі

  • 30.11.2018, 15:09
  • 6 397

Міжнародний день сексу відзначають 30 листопада у всьому світі ось вже 11 років. Вперше День сексу було внесено в міжнародний календар свят у 2007 році з ініціативи ЮНЕСКО, тим не менше це свято не вважається офіційним.

Про це пише УНІАН.

Що цікаво, подібне до Дня сексу свято існувало ще в Стародавньому Римі: саме наприкінці листопада римляни поводили свято родючості, яке було спрямоване на примноження не тільки врожаю, але і всієї природи.

Вважається, що ідея святкування такого дня зародилася на інтернет-форумах, де також запропонували вибрати основним місцем проведення цього дійства Амстердам. В цей день місцеві жриці кохання там навіть роблять знижки на свої послуги, а представники сексуальних меншин в День сексу виходять на вулиці, щоб показати всьому світу, що їх любов не менш прекрасна, ніж «звичайна».

Активісти в цей день роздають всім охочим листівки з інформацією про безпечний секс, а закінчується все це свято вельми яскравим видовищем — в небо запускають надуті презервативи всіх можливих форм і кольорів.

У цей день прийнято присвячувати багато часу сексуальності та всьому, що з нею пов'язано. При цьому обмежуються варіанти святкування тільки вашою фантазією.

До речі, медики вважають, що люди, які регулярно займаються сексом, живуть набагато довше за тих, хто цього не робить, і менше хворіють. Адже секс зміцнює серцево-судинну систему, підвищує імунітет, позбавляє від депресії, а ще — сприяє схудненню і покращує стан шкіри.