Лідер «Євробляхерів» спалив свій Range Rover на знак протесту

  • 09.11.2018, 12:28
  • 747

Вчора Верховна Рада схвалила законопроекти 8487 і 8488 про доступне розмитнення авто без внесення «народних» правок.

Перед голосуванням голова громадської організації «Авто-Євро-Сила» Олег Ярошевич обіцяв, що якщо правки нівелючі коефіцієнт віку авто при розрахунку розмитнення не будуть прийняті, він спалить свій Range Rover, повідомляє «24 канал».

Єдина правка прийнята в ході голосування стосувалась продовження пільгового періоду розмитнення зі знижкою 50% від 30 до 90 днів. Всі інші правки, в тому числі і «народні» були відхилені.

Увечері Олег Ярошевич виконав свою обіцянку і спалив власний автомобіль. На думку глави «Авто-Євро-Сила» прийняті митні ставки не вигідні для громадян. «Автомобіль простіше спалити, ніж розмитнити за такими тарифами» прокоментував свій вчинок Олег Ярошевич.

«Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку — це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500 євро, дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами», — йдеться у підписі до відео.

Варто зазначити що, закони 8487 і 8488 прийняті у Верховній раді ще повинні отримати підпис президента і бути офіційно опубліковані. Але є ймовірність того, що Президент накладе вето на ці закони.

Схожі новини