Правоохоронці обшукують «Укравтодори» у 15 областях: підозрюють розтрати у 224 мільйони гривень

  • 27.09.2018, 15:56
  • 460

Прокуратура Києва повідомила про підозру першому заступнику начальника «Укравтодору» столиці у службовій недбалості, що спричинила мільйонні збитки державі

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

З'ясувалося, що вказаний посадовець, діючи від імені «Укравтодору», провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їхнє виконання. При цьому він завідомо знав про неможливість їхньої оплатити через відсутність коштів на рахунках відомства.

«Завдяки штучно створеній заборгованості підрядні організації у подальшому через суд стягнули з Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на зазначену суму», — наголосили у відомстві.

За результатами слідства першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області оголошено підозру за ч.2 ст. 367 К К України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Крім того, в межах розслідування аналогічні факти списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг виявлено у ще 15 областях України. За попередніми даними сума збитків, нанесених державі, складає понад 224 млн. грн.

На даний час з метою виявлення та документування обставин вчинення кримінального правопорушення тривають санкціоновані обшуки в Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Схожі новини