Футболіст збірної України Олександр Зінченко став чемпіоном АПЛ

• 16.04.2018, 15:38
  • 567

«Манчестер сіті» впевнено виграв англійську футбольну прем’єр-лігу. Сталося це після перемоги над «Тотенгемом» у минулому турі, тобто за 5 турів до фінішу турніра. Чемпіоном разом з «Містянами» став і футболіст збірної України Олександр Зінченко.

«Манчестер сіті» впевнено виграв англійську футбольну прем'єр-лігу. Сталося це після перемоги над «Тотенгемом» у минулому турі, тобто за 5 турів до фінішу турніра. Чемпіоном разом з «Містянами» став і футболіст збірної України Олександр Зінченко.

За правилами АПЛ, аби стати чемпіоном у складі команди, яка перемогла, достатньо зіграти 5 матчів за неї в чемпіонаті. Зінченко провів 7 матчів за «Манчестпер Сіті», тож свою медаль отримає. Свого часу, це правило не дозволило стати чемпіоном Англії Андрієві Шевченку: У чемпіонському сезоні-2009/10 лондонського «Челсі» український нападник провів лише один поєдинок.

Тож, Зінченко други українець, який виграв англійську прем'єр-лігу. Першим у 2002 у складі лондонського «Арсенала» став Олег Лужний.

Джерело: Еспресо