Передплата 2024 ВЗ

На Прикарпатті рятувальники шукають літак, який міг впасти у горах біля Яремча

  • 16.04.2018, 10:38
  • 578

У неділю, 15 квітня, о 21:15 до Управління ДСНС в Івано-Франківській області від жителя с. Микуличин надійшло повідомлення про те, що, ймовірно, в гірській лісовій місцевості урочище Ліснови с. Микуличин Яремчанської М Р Івано-Франківської області впав літак.

Про це повідомляє івано-франківський сайт «КУРС» з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Згідно з планом реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією на території Івано-Франківської області, повідомлено відповідні служби взаємодії. В керівника польотів Івано-Франківського міжнародного аеропорту та оперативного чергового західного авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування ДСНС України з’ясовано, що польоти впродовж дня здійснювали тільки рейсові повітряні судна, а будь-яких інших суден не зареєстровано.

Було встановлено, що польоти протягом дня здійснювали тільки рейсові повітряні судна, будь-які інші повітряні судна не були зареєстровані.

На місце передбачуваного падіння вирушили два загони рятувальників — 12 осіб. Станом на 4:00 годину ранку 16 квітня пошуки призупинено, повітряне судно не знайдено.

Схожі новини