Передплата 2024 «Добрий господар»

Львівська «Енергія» виграла Кубок України з футзалу

  • 18.03.2018, 16:18
  • 722

У неділю, 18 березня, у Запоріжжі відбувся фінал чотирьох Кубка України з футзалу. У вирішальному матчі зійшлися львівська «Енергія» та івано-франківський «Ураган».

Напередодні, в суботу, обидві команди провели півфінальні зустрічі. Якщо «Ураган» доволі впевнено розібрався з «АРПИ Запоріжжя» 4:0, то львів'янам довелося докласти більше зусиль, щоб пройти «Альтернативу» 3:2.

Обидві команди вирішили не відкладати із забитими голами. Тому вже на 7 хвилині зустрічі рахунок був 2:1 на користь львів'ян, дубль оформив Тарас Кузь. Та на перерву команди пішли за рівного рахунку — незадовго до перерви відзначився Андрій Сімка.

У другій половині зустрічі львів'яни дотисли суперників. За дві хвилини відзначилися Олег Легендзевич та Тарас Кузь. Франківці ж відповіли додатковим польовим гравцем, через що неодноразово могли поплатитися і пропустити п'ятий гол. В одному з моментів в акробатичному стрибку захисник «Урагану» двічі рятував свою команду від пропущеного голу.

Та за дві хвилини до кінця зустрічі п'ятий гол у ворота франківців влетів — відзначився Олег Легендзевич. Вже після цього номінальні господарі забили третій гол. Його автор — Юліан Горбатий.

Відтак Кубок України їде до Львова.

«Ураган» (Івано-Франківськ) — «Енергія» (Львів) 3:5
Голи: Корсун, 7, Сімка, 19 Горбатий, 39 — Кузь, 4, 7, 25, Легендзевич, 24, 38.

Схожі новини