Передплата 2024 «Добрий господар»

У центрі Києва постамент поваленого Леніна прикрасили інсталяцією «Ритуал природи»

  • 04.05.2017, 08:00
  • 1 840

Постамент поваленого під час Євромайдану пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка у Києві прикрасили зеленню, зокрема, розмарином та м’ятою.

Озеленення постаменту відбувається в рамках тимчасового проекту платформи «Ізоляція», передає кореспондентка Громадського.

Над інсталяцію «Ритуал природи», яка складається з 1000 саджанців м'яти, розмарину та чебрецю працювала мексиканська художниця Іса Каррільйо.

За словами кураторки проекту «Суспільна угода» Катерини Філюк, Каррільйо «звертається до цілющих сил природи і пропонує нейтралізувати політичну, ідеологічну напругу навколо постаменту».

«Це марокканська, цитрусова і шоколадна. Мені просто подзвонили, сказали, що потрібні трави, я побачив наскільки це цікавий проект і не міг не взяти участі», — розповідає фермер з Дніпровської області Олександр Балюра, який виростив кущі.

Побачити інсталяцію кияни та гості міста зможуть до її закриття 17 травня. В цей день організатори очікують приїзду авторки проекту Ісу Каррільйо.

Нагадаємо, пам’ятник Леніну в центрі Києва повалили 8 грудня 2013 року під час Євромайдану.

Раніше робота художниці з Мексики Іси Каррільйо «Ритуал природи» перемогла у конкурсі «Суспільна угода» за право на встановлення на місці поваленого пам’ятника Леніну в Києві.

Джерело: hromadske.ua

Схожі новини