Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У «королівському» вагоні «халявного» чаю не дають...

Поїздка у найдорожчому вагоні «Укрзалізниці» коштує понад... 36 тисяч гривень!

Поки одні подорожують плацкартом за 300 гривень і згадують вагони “Укрзалізниці” «незлим тихим словом», інші – розкошують. Бо знають, як потрапити до вагона-салону, який нагадує 5-зірковий готель. І коштує одна подорож у такому вагоні “усього” 36 тисяч 300 гривень в один бік.

Вагон-салон спеціально приєднують до конкретного потяга, маршрут якого обирає гість. Найбільше за користування лакшері-вагоном заплатите, як будете їхати з Маріуполя до Рахова. Загальна вартість перебування у тако­му вагоні – понад 36 тисяч гривень.

У володінні пасажирів протягом подорожі кух­ня, яка обладнана холодильником, мікрохвильо­вою піччю та електроплитою, – для зручного при­готування і зберігання їжі. Королівська зала, де стоїть стіл для обіду/вечері, диван, дзеркало та плазмо­вий телевізор з аудіосисте­мою. Складно уявити людей, які їдять варені яйця і сма­жену курку в таких покоях... Спальня з ліжком для двох, шафою, письмовим столом та кондиціонером також є.

Окрім спальні, у ваго­ні є додаткові комфортабель­ні купе для 6 осіб. І основне: звичні душ та туалет, як у го­телі, теж знайдете у вагоні. Максимальна кількість місць у вагоні для гостей – 8. (Якщо подорожувати з компанією до одного з міст України, то мож­на розділити суму на усіх). До слова, за вказану суму реаль­но купити авіаквиток до США у два кінці.

36 тисяч 300 гривень – це максимальна вар­тість, яку платять гості преміального вагона, який курсує з Маріуполя до Рахова. Але можна заощадити, обрав­ши інші напрямки по Україні. За маршрут сполученням Одеса – Львів у такому вагоні треба за­платити 24 тисячі 200 гривень, а за поїздку з Одеси до Харко­ва – 28 тисяч 500. Звісно, чер­ги на бронювання вагона нема, квитки тут не розбирають як га­рячі пиріжки... Цікаво, що у вар­тість квитка до такого вагона не входить гарячий чай, який про­відник розносить. Не приготу­ють вам і смачного обіду. Усе треба мати своє...

Преміальний вагон, за інформацією “Сегодня”, 2021 року бронювали лише 16 разів.

Читайте також: Шпаки “намалювали” у небі... ложку

Схожі новини