Як кабанів із полону визволяли

Рятувальна служба Новодворського повіту Мазовецького воєводства (Республіка Польща) кілька днів тому отримала незвичний виклик

На іншому кінці проводу люди благали врятувати… диких кабанів. Смугастики потрапили у халепу.

Пригода, про яку повідомило ви­дання inpoland.net.pl, сталася по­близу одного із залізничних вок­залів цього повіту. Колію перебігали четверо кабанчиків — не зорієнтували­ся у маршруті і опинилися перед заго­рожею із металевих прутів. Підсвинки намагалися пролізти між цим «часто­колом», але застрягли у ньому. Не змо­гли податися ні вперед, ні назад. А тут ще раз за разом своїми гудками ляка­ють їх поїзди…

На гучний свинячий вереск прибі­гли залізничники. Побачивши, у чому проблема, миттю викликали «надзви­чайників». Ті застосували спеціальні гі­дравлічні ножиці і визволили із пастки кабанів. При цьому дотримувалися за­ходів безпеки, адже перелякані свині могли покусати своїх визволителів.

Ця «НП» місцевим жителям видала­ся дуже дивною. На автотрасах і біля залізничних колій Польщі (зрештою, як у всьому Євросоюзі) для фауни збудо­вано спеціальні переходи, підземні ко­ридори, розставлено захисні сітки — щоб вони спокійно, не заважаючи руху транспорту, могли мігрувати з одно­го місця в інше. Свої тунелі мають на­віть жаби!

Видно, цього разу на колію вискочи­ли молоді, а тому «несвідомі» кабани. Тепер, після оказії із залізничною ого­рожею, будуть обачнішими.

Читайте також: «Бабусю, до мене прийшов пес, ліг біля ніг і помирає…»

Схожі новини