Передплата 2024 «Добра кухня»

Зараз час тиснути на союзників

Особливим пресом і емоціями, з фотографіями наших розбомблених міст і інформацією про втрати

Коли горло перехоплює від новин в Чернігові, чергових фото з залитими кровʼю іграшками на дитячому майданчику, перевернутими ліжками в лікарні і людьми, що їх дістають з-під завалів, юними обличчями українок, яких вбила російська ракета, підсвідомо проводиш паралелі з нещодавньою атакою на Ізраїль. Як злагоджено і професійно коаліція союзників, разом з UK/ USA відбила атаку іранських ракет і шахедів.

Буквально вчора говорили про ці паралелі на зустрічах і зумах з міжнародними партнерами, в тому числі британськими парламентарями. Ціна Будапештського меморандуму виявилася для України фатальною. Й можна підписувати десятки безпекових угод, але це ніяк не захищає наші міста від російських іскандерів.

Як це змінити? Як зупинити терор і вбивства? Зараз потрібно максимально посилити всі міжнародні комунікації, апелювати до союзників щодо їх відповідальності за те, аби Україна не просто вистояла, а збереглася, зберегла життя українців. Без зброї і ППО це неможливо…

Мені здається, зараз час тиснути на союзників, особливим пресом і емоціями, з фотографіями наших розбомблених міст і інформацією про втрати. Й для цього потрібно негайно розблокувати міжпарламентську дипломатію. Залучити всіх, хто може ефективно розмовляти з партнерами, аби розблокувати допомогу. Негайно. Час грає на росію, ми не повинні дозволити їй знищити Україну.

Джерело

Схожі новини

Читайте також

29.05.2024

Однорука війна

Всі військові планувальники розуміють, що виграти цю війну Україна має на півдні, бо там вона набагато сильніша за росію з погляду логістики. Це розуміє і російський генштаб і тому усіма засобами намагається утримувати більшість українських військ на сході. Цій меті відповідають і російські операції на півночі, тобто у Харківській та Сумській областях. Мета цих операцій не створення «санітарної зони», як про це говорить кремль. І не прорив української оборони, як можуть подумати воєнні оглядачі