Передплата 2024 «Добра кухня»

путін вказав Орбану його місце

Коли Угорщина вибивала собі «виключення» з пакету санкцій на нафту, їх попереджали, що це погано закінчиться

Коли путін відключив нафту Орбану, то просто вказав на його справжнє місце. Зручна штучка хазяїна кремля. Хоче — попросить зробити брудну роботу. А захоче — змусить. Анекдот про зручну штучку і царівну-жабу переповідати не буду, але пошукайте, він доречний.

Коли Угорщина вибивала собі «виключення» з пакету санкцій на нафту, їх попереджали, що це погано закінчиться. Мої попередження Орбан сприйняв як погрозу і навіть вимагав гарантій проти «нещасного випадку». От він і настав і для Угорщини, і для Чехії, і для Словаччини, які залежать від поставок по нафтопроводу.

Вони це зможуть пережити, Європі є де брати паливо, але ми не маємо зловтішатися. Нам треба допомогти країні-наркоману, залежній від одного постачальника нафти, злізти з цієї голки.

Ми маємо розуміти, що угорці працюватимуть на росію і путіна безвідносно до того, чи роблять вони це з задоволенням, чи з примусу. Приниження Орбана путіна не обходить, головне, щоб штучка кричала про шкоду санкцій.

Правильним рішенням було би сприяти диверсифікації постачання. І тут у нас є що запропонувати. У нас є чудовий нафтопровід Одеса-Броди, який сполучається з «Дружбою». Після перемоги та розблокування одеського порту ми зможемо наповнити його нафтою для «Дружби».

І тоді Угорщина отримає доступ до різних постачальників нафти. І зможе не залежати від путінських витівок. А ми, може, навіть станемо друзями з угорцями.

Джерело

Схожі новини