Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на шести локаціях ЗСУ відбивають наступ

ЗСУ стримують навалу рашистів на Луганщині: російські війська атакують по всіх напрямках і намагаються вийти на так звану "дорогу життя". Однак заяви міністра оборони рф Сєргєя Шойгу про швидкий вихід на адміністративні межі Луганської області – блеф

Усі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської області, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причому ці спроби не припиняються, попри попередні невдачі поблизу селищ Серебрянка і Білогорівка.

Зауважу, що координати понтонних переправ окупантів у цих локаціях були передані українському військовому командуванню місцевими силами спротиву, а саме – громадською ініціативою "Права Справа".

Завдяки отриманим даним, ЗСУ нанесли вогневе ураження по понтонних переправах поблизу Серебрянки і Білогорівки, внаслідок чого були знищені близько 500 окупантів і ста одиниць ворожої бронетехніки. За даними американської розвідки, це був найбільш болісний момент поразки окупаційних військ з початку повномасштабної фази російсько-української війни.

Щодо подальшого просування окупантів через річку Сіверський Донець. Напередодні українські війська вчергове нанесли ураження по понтонній переправі – цього разу біля селища Дронівка, у 12 км від Білогорівки. Було знищено багато одиниць особового складу й важкої бронетехніки. Наразі "Права Справа»  зафіксувала передислокацію понтонно-мостової техніки на територію Харківщини через місто Сватове.

Цю інформацію підтвердив Генштаб ЗСУ: наразі в Ізюмському районі поблизу селища Яремівка окупанти планують звести нову переправу.

Крім того, російські окупанти не полишають спроб налагодити понтонні переправи поблизу с. Серебрянка і Білогорівка.

Однак плани росіян відомі українському командуванню. Відповідно всі подальші спроби рашистів форсувати Сіверський Донець зустрінуть жорсткий спротив з боку українських військових.

Раніше повідомлялося, що російські окупаційні війська змінюють тактику ведення війни на Луганщині: запеклі бої точаться у передмісті Сєвєродонецька, а у флангових охопленнях позицій ЗСУ задіяли найбільш боєздатні підрозділи рф. Росіяни не полишають спроб узяти під контроль так звану "дорогу життя" Лисичанськ-Бахмут.

Як стало відомо, у вівторок, 24 травня, загарбники намагалися вийти на трасу Бахмут-Лисичанськ у районі сіл Нагірне і Білогорівка. Ще на шести локаціях наразі тривають бої з окупантами. ЗСУ завдають ворогу значних втрат у живій силі і техніці.

Схожі новини