Передплатити

Нас "годують" Росією з екранів телевізорів

Новий Рік під покровом «русского міра». Або як так зване українське телебачення на 31 році Незалежності плює Україні в обличчя


31 грудня та 1 січня традиційно відбувся парад «русского міра», русского язика» та всіх інших можливих і неможливих адептів малоросійсько-кремлівської пропаганди.

Якщо ви увімкнули б 1+1, Інтер, «Україну», СТБ, то побачили б не україномовні фільми, не українські концерти, не українські цінності, а набір всього найгидотнішого, що може бути.

  • Канал 1+1, найближчий канал Зеленського, 31 січня весь день транслював промосковські «Свати». До речі, протягом тижня вони йшли паралельно й на державному каналі Путіна «Россия 1». «Сватів» змінив Квартал-95 із самим Зеленським в кадрі. (Сидів у залі разом з Єрмаком).
  • На «Україні» транслювали російськомовні серіали для російського ринку та радянські фільми.
  • «Інтер» годує два дні підряд махровою радянщиною та проросійськими концертами з Лободою та іншим кремлівськими гастролерами.
  • СТБ теж приєднався з совєцькими фільмами та російськомовними серіалами.

Читайте також: Зеленський просить у Заходу санкцій, а сам продає «Сватів» країні-агресору, - Княжицький

І це лише «ТОП» загальноукраїнських каналів. На інших не краще, звісно, є і винятки.

Але загалом зрозуміло одне - на 31 році незалежності УКРАЇНЦЮ НЕМАЄ ЩО РОБИТИ БІЛЯ ЕКРАНА ТЕЛЕВІЗОРА. Там немає України. Там немає українського. Там суцільний «русскій мір» та порушення Закону.

До речі, про Закон. Якщо ви вже забули, то нагадаю. Вже ПІВРОКУ українське телебачення порушує Закон про мову та чхає на те, що всі фільми та серіали мають бути ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ.

Але владі Зеленського подобається порушувати Закон. Їхня Нацрада мовчить. Їхнє Держкіно дозволяє. Їхні суди повертають «Сватів» та іншу нечисть. Їхня влада не виконує Закон.

І тим часом поки у нас 8 років війна, агресор біля кордонів - нас годують РОСІЄЮ з екранів телевізорів. Просто на Новий рік, на Різдво, кожен день. Тільки задоволений фейс Зеленського із залу російськомовного кварталу показує наскільки його ж влада чхала на все: на Україну, на Закон, на кожного з нас.

Джерело