Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У представників "ЄС" обшуки: у партії вважають, що це наближає кінець "зеленої влади"

Щоб відволікти увагу українців від ганебних провалів і небезпечних криз в економіці, енергетиці та безпеці, від зупинки підприємств, віялових відключень та зростання тарифів, за вказівкою Зеленського силовики влаштували терор і репресії проти лідера та представників найбільшої опозиційної партії «Європейська Солідарність»

Про це під час брифінгу заявив Секретар РНБО у 2014−2019 роках, керівник Центрального штабу партії Олександр Турчинов.

Він повідомив, що сьогодні о 7 ранку силовики провели обшуки у першого помічника Петра Порошенка, дипломата, Надзвичайного і Повноважного Посла України Юрія Оніщенка, народного депутата восьмого скликання Сергія Березенка та інших представників ЄС. Турчинов переконаний, що влада у такий спосіб намагається відволікти увагу суспільства «від своєї провальної політики і від стрімкого падіння рейтингів». Він, зокрема, зазначив, що за останніми опитуваннями Центру Разумкова та Демініціатив, Петро Порошенко вже випереджає Володимира Зеленського у другому турі виборів президента.

Читайте також: Хто кому «вирок»? Порошенко виграє у Зеленського: дані опитування

«Сьогодні о 7 годині ранку відбулися обшуки у представників нашої партії. Зокрема обшукували оселю помічника президента, Надзвичайно і Повноважного Посла Юрія Оніщенка, який має 25 років дипломатичного стажу, віддано працював на свою країну. Також обшукували ексдепутата Сергія Березенка, й інших наших колег», — повідомив Турчинов.

«Вони шукали документи, пов’язані з вугіллям 2014 року. Безумовно, вони нічого не знайшли і не могли знайти. Але мета таких обшуків — це не збирання якоїсь доказової бази. Мета цих обшуків — демонстративний терор, залякування та демонстративне приниження. Уявіть собі — у родин маленькі діти. О 7 годині ранку вриваються у вашу оселю люди, які самі не знають, що хочуть знайти. Це безумовно не створює радісний настрій перед новорічними святами», — наголосив Турчинов.

Ірина Геращенко та Олександр Турчинов
Ірина Геращенко та Олександр Турчинов

Співголова фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді Ірина Геращенко також зазначила, що в регіонах є випадки тиску на партійців та членів їхніх родин. За її словами, невідомі телефонували матері народної депутатки Софії Федини із вимогою не брати участі в протесту проти політичних репресій біля резиденції «Синьогора» в Гуті.

«Ми щодня отримуємо дуже серйозні сигнали про тиск з регіонів на наших членів команди. Зокрема, мамі Софії Федини, депутатки Верховної Ради з нашої фракції, яку, до речі, Зеленський смертельно боїться, дзвонили невідомі доброзичливці з вимогою, щоб Софія не брала участі в пікетах біля Гути. Ми знаємо, що є негласні сигнали, спілкування з усіма львівськими нашими колегами, які посміли заявити свій спротив політичним репресіям проти Петра Порошенка», — наголосила Геращенко.

«Боротись не з російською агресією, а з опозицією — завдання від Зеленського силовикам»

«Ми також знаємо, що й далі будуть продовжуватися провокації проти „Європейської Солідарності“. Зеленський ставить перед силовиками задачу — не боротися з російською агресією, а боротися з головною опозиційною силою — „Європейською Солідарністю“ та її лідером Петром Порошенком, які за всіма рейтингами виходять на лідируючі позиції», — нагадав Турчинов.

«Ви пошукайте в своїх офісах — і в Офісі президента, і в офісі Кабінету міністрів документи, пов’язані з вугіллям, які дійсно можуть зацікавити правоохоронні органи — коли не зараз, то у найближчому майбутньому. Документи, пов’язані із завезенням на 3 мільярди доларів російського вугілля, а також вугілля з окупованих територій. Та з корупційною схемою завезення електроенергії з Білорусі через посередників, кошти від яких йдуть саме до вищого керівництва країни. От це дійсно цікаво. І це дійсно — злочин», — звернувся Турчинов до Зеленського і Шмигаля.

«Європейська Солідарність» попри всі провокації, залякування, спроби фальшувати нові кримінальні справи продовжує свою діяльність спокійно і впевнено. Всі ці провокації тільки наближають нашу перемогу і ганебний кінець «зеленої влади». Можете пересвідчитися щодо цього, вивчивши історію Віктора Януковича, який користувався такими брудними схемами і засобами боротьби із політичними опонентами", — резюмував Олександр Турчинов.

Читайте також: Зеленський запустив бумеранг

Схожі новини