Без втрат лише учасники Ліги чемпіонів

А без набраних очок – лише сімферопольська «Таврія»

Після трьох турів чемпіонату футбольної Прем’єр-ліги жодного очка не загубили лише «Шахтар» та «Металіст», які цього сезону змагатимуться у Лізі чемпіонів. “Гірники” у 3-му турі з мінімальним рахунком 1:0 здолали в Донецьку «Іллічівець». Перша в чемпіонаті домашня перемога «Динамо» зафіксована у грі з «Севастополем» — 2:0. «Таврія» після домашньої поразки від «Говерли» (1:3) — єдина у лізі команда без набраних очок.

Перемогу підопічним Мірчі Луческу приніс один з нинішніх лідерів «Шахтаря» Кошта, який здійснив вилазку до штрафного майданчика і потужно пробив низом у дальній кут. «Шахтар» збільшив рекордну домашню гольову серію до 32 (!) матчів (93 голи). У складі «Чорноморця» дебютував черговий екс-гравець «Кривбасу» — Прийомов.

Нулі на табло НСК «Олімпійський» змінив Аруна, який потужним дальнім ударом змусив капітулювати воротаря «Севастополя» Литовку. Закріпив перевагу над «моряками» Мбокані — красиво обіграв у штрафному кількох захисників і пробив повз воротаря. Мбокані відзначився вже у третій поспіль грі в складі «Динамо». Відзначимо повернення до команди Олега Блохіна іншого бомбардира, Ідеє, і дебют 27-річного французького захисника Тремуліна (виступав за «Бордо»).

Другої поспіль домашньої поразки зазнала «Таврія», яку тренує грек Христопулос. Вже на другій хвилині Трухін, який свого часу виступав за ФК «Львів», пробив низом повз воротаря кримчан Кахрімана. Господарі зусиллями Фещука забили свій перший гол у чемпіонаті, проте після перерви м’яч ще двічі побував у воротах «Таврії». Спочатку Трухін оформив свій перший дубль у лізі, а згодом грек Балафас ударом головою встановив остаточний рахунок — 3:1.

«Говерла» повторила клубний рекорд результативності в одному матчі й перервала програшну гостьову серію з чотирьох матчів. У складі ужгородців дебютував екс-гравець “Карпат” 36-річний Єзерський. Це вже його 8-й (!) клуб Прем’єр-ліги, де Володимир провів 295 матчів, забивши 16 голів.

16. «Таврія» 3 0 0 3 1-6 0

Бомбардири: Мбокані («Динамо») — 4 голи, Девіч («Металіст») — 3, Хомченовський («Зоря»), Селезньов, Коноплянка («Дніпро»), Адріану («Шахтар»), Сапай («Ворскла»), Трухін («Говерла») — по 2 голи.

У п’ятницю, 2 серпня, «Карпати» в Маріуполі гратимуть з «Іллічівцем» (початок — о 20.00).