Передплата 2024 «Добра кухня»

«Металіст» Шав’єр забив «Чорноморцю» з центру поля!

Аби оформити чемпіонство, «Шахтарю» у наступному турі вистачить нічиєї

Після недільних матчів зник останній нулик

у турнірній таблиці Прем’єр-ліги — він стояв у колонці нічиїх «Шахтаря». Підопічні Луческу в Дніпропетровську взяли очко в матчі з «Дніпром» (1:1), тож для завоювання чемпіонського звання у наступній домашній грі з «Металістом” «гірників» влаштує і нічия. Харків’яни на своєму полі були сильнішими від «Чорноморця» ( 3:1) і вкотре потіснили з другого місця «Динамо». Першу в чемпіонаті перемогу з великим рахунком здобула «Таврія», розгромивши вдома «Волинь» 3:0.

За ЦЕНТРАЛЬНИМ МАТЧЕМ туру «Дніпро» — «Шахтар» спостерігали понад 30 тисяч глядачів. Воротар “гірників” Каніболоцький на початку гри перемудрив у штрафному, і Матеус вибив м’яч з-під ніг голкіпера у ворота донецького клубу. Гості відновили рівновагу в середині другого тайму. Стрініч збив у штрафному Фернандінью, і Срна реалізував пенальті. Востаннє «гірники» грали внічию ще у березні 2012 року — також з «Дніпром», але на своєму полі.

У Харкові теж не обійшлося без помилки воротаря. Дишленковіч невдало вибив м’яч, і Бурдужан сходу вразив ворота «Металіста». Господарі розпочали гру з центру поля, і Шав’єр захопив зненацька Безотосного, перекинувши м’яч через воротаря! Після перерви закріпив перевагу “металістів” Соса, а гольову крапку поставив Шав’єр, влучно пробивши головою. Для бразильця це п’ятий дубль у лізі, при цьому Шав’єр забиває у п’ятій поспіль грі. Ця перемога стала подарунком для Мирона Маркевича, який перебував на тренерському містку рекордний 550-й раз у чемпіонатах.

Кримський розгром «Волині» розпочав Гуменюк. Ще до перерви подвоїв рахунок Гаджиєв, а в заключні компенсовані хвилини реалізував свій шанс Шиндер.

16. «Металург» З 25 1 5 19 8-53 8

Бомбардири: Мхітарян («Шахтар») — 22 голи, Ідеє («Динамо») — 16, Шав’єр («Металіст») — 13, Мораес («Металург» Д) — 10, Траоре («Металург» Д), Тейшейра («Шахтар»), Джуліано («Дніпро»), Кристальдо («Металіст»), Ярмоленко («Динамо») — по 9 голів. Учора ввечері у Києві завершився заключний матч туру «Арсенал» — «Карпати».