«Зоря» нарешті «засліпила» «канонірів»

У заключних матчах 18¬го туру чемпіонату футбольної Прем’єр¬ліги покращили своє турнірне становище клуби, які перебувають поруч зі зоною вильоту.

«Зоря» вперше у чемпіонатах перемогла «Арсенал» на полі “канонірів” — 1:0. Важливі домашні очки взяла й «Таврія» Олега Лужного, перемігши «Іллічівець» з таким же рахунком 1:0. А «Чорноморець» закріпився у першій п’ятірці. Свою безпрограшну серію у чемпіонаті одесити продовжили в Луцьку, здолавши «Волинь» 2:0.

У Сімферополі долю матчу вирішив швидкий гол «Таврії». Шиндер після пасу Буссаїді обіграв у штрафному захисника і пробив впритул з дальньою стійкою. У цьому матчі перервалася забивна серія «Іллічівця» на полі кримчан, яка тривала чотири гри (9 голів). Після гри наставник “Таврії” Олег Лужний зазначив: «Хочу подякувати гравцям, які після важкої поразки з рахунком 5:0 зібралися й знайшли в собі сили, щоб сьогодні повністю віддатися грі».

«Волинську» перемогу «Чорноморця» розпочав найкращий бомбардир одеситів Бакай, який після пасу Бобка влучно пробив низом у дальній кут. Під кінець тайму івуарієць Джедже заробив пенальті, і Сантана вже втретє у цьому чемпіонаті чітко пробив з позначки. Бразилець став автором 200-го в українських чемпіонатах реалізованого пенальті, які пробивали легіонери з дальнього зарубіжжя. У підсумку безгольова домашня серія «Волині» проти «Чорноморця» збільшилась до 315 хвилин.

Продовжує дивувати результатами «Арсенал». У попередній домашній грі він завдав «Шахтарю» першої у чемпіонаті поразки, а цього разу кияни вперше у лізі програли на своєму полі одному з аутсайдерів ліги — «Зорі». Якщо у воротах луганців дебютував у лізі Левченко, то для капітана «Зорі» Каменюки це був уже 150-й матч у чемпіонатах. Перемогу луганському клубу приніс Грицай, який після пасу Ярмаша красивим ударом зльоту увігнав м’яч під поперечину. 35-річний Грицай при цьому став найстаршим бомбардиром нинішнього чемпіонату.

16. «Металург» З 18 0 3 15 5-46 3

Бомбардири: Мхітарян («Шахтар») — 18 голів, Ідеє («Динамо») — 13, ЛУКАС («Карпати»), Кристальдо («Металіст»), Тейшейра («Шахтар») — по 8, Джуліано («Дніпро»), Шав’єр («Металіст») — по 7 голів. У Прем’єр-лізі настає зимова перерва — до 2 березня, коли заплановано базовий день 19-го туру сезону-2012/2013. «Карпати» гратимуть на виїзді з «Таврією».