BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

ДТП у Грозному: син кадирова в реанімації у важкому стані

  • 17.01.2026, 11:15
  • 835

У столиці Чечні сталася масштабна аварія за участю кортежу адама кадирова. 18-річний син очільника регіону отримав серйозні травми та, за попередніми даними, перебуває без свідомості, а територія навколо лікарні оточена силовиками

адам і рамзан кадиров. Фото із мережі
адам і рамзан кадиров. Фото із мережі

Обставини інциденту та стан постраждалого

За інформацією джерел видання «Кавказ.Реалії» та опозиційного каналу NIYSO, аварія сталася через нехтування правилами безпеки на дорозі. Кортеж молодшого Кадирова рухався містом на величезній швидкості. Через раптову перешкоду автівки почали на швидкості врізатися одна в одну, що призвело до значної кількості постраждалих серед охорони та супроводу.

Наразі ситуація в Грозному напружена: під'їзди до місцевої лікарні перекриті. Повідомляється, що адам кадиров перебуває в реанімації у критичному стані, і медики розглядають можливість його термінового перевезення до москви для подальшого лікування. Офіційна влада регіону, підконтрольна російському режиму, наразі утримується від розлогих коментарів, проте надмірні заходи безпеки в місті підтверджують серйозність ситуації.

Ця подія відбувається на тлі тривалої дестабілізації всередині керівних еліт чечні, яка є частиною загальної кризи управління в нинішній росії.

Ключові деталі події:

• Причина ДТП: рух кортежу на великій швидкості та зіткнення кількох авто.

• Стан Адама Кадирова: непритомний, перебуває в реанімації.

• Поточна ситуація: лікарня в Грозному оточена, готується евакуація до москви.