Передплата 2025 «Добрий господар»

Кронпринц Норвегії Гокон зустрівся із Зеленським

  • 20.05.2025, 18:30
  • 189

Президент України Володимир Зеленський і кронпринц Норвегії Гокон обговорили посилення енергетичної стійкості, зміцнення культурних звʼязків та інвестиції в оборонній сфері

Фото: Телеграм - Zelenskiy / Official
Фото: Телеграм - Zelenskiy / Official

Про це Зеленський повідомив у Фейсбуці за результатами зустрічі із кронпринцем у Києві.

Як зазначив президент, свій перший візит до України кронпринц розпочав із відвідання реабілітаційного центру в Ірпені.

Зеленський висловив вдячність «за цю важливу увагу й підтримку наших людей».

Під час зустрічі, повідомив глава держави, «говорили про посилення енергетичної стійкості. Цінуємо 450 мільйонів доларів — внесок Норвегії в енергетичну безпеку України».

Окремо сторони поспілкувалися про зміцнення культурних звʼязків між двома країнами та інвестиції в оборонній сфері.

«В усіх напрямах маємо сильний потенціал», — зауважив Зеленський і подякував Норвегії та норвезькому народу за постійну підтримку України і допомогу в захисті життя.