Військовослужбовці у віці 18−24 роки зможуть здобувати вищу освіту, не перериваючи службу
- 18.03.2025, 17:30
- 219
Українські військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/529729/image-2025-03-18-171549.jpg)
Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.
Міністерство розробило зміни до Положення про проходження військової служби, які дають змогу контрактникам та призовникам віком від 18 до 24 років навчатися в закладах вищої освіти.
Кабінет Міністрів уже підтримав зміни. Найближчим часом проєкт буде поданий на підпис президенту України.
Для продовження навчання у виші необхідно буде отримати дозвіл від командира з'єднання або вищого командування. Рішення оформлюється наказом по військовій частині.
«Це особливо важливо для тих, хто підписує контракт за проєктом „Контракт 18−24“. Такі військовослужбовці отримають можливість не лише служити, а й навчатися, розвивати професійні навички та готуватися до майбутньої кар'єри — як у війську, так і в цивільному житті», — заявив Умєров.