Передплата 2025 «Неймовірні історії життя»

Спортсмени зі Львівщини здобули 7 золотих медалей на чемпіонаті світу з комбат самозахисту ІСО

• 16.10.2024, 15:45
  • 122

У німецькому Франкфурті-на-Майні відбулись змагання з комбат самозахисту ІСО. Спортсменам зі Львівщини вдалось здобути сім золотих нагород

«На світовій першості змагалося понад тисячу учасників, що представляли 32 країни. Серед них була й українська збірна. До її складу увійшли одразу дев’ятеро представників Львівщини», — йдеться у повідомленні.

За результатами змагань нашій збірній вдалося посісти 2 місце у командному заліку та здобути загалом 233 медалі. З них — пʼятнадцять вибороли наші спортсмени.

Світовими чемпіонами стали:

• 28-річна Юлія Лазурко у ваговій категорії до 50 кг.
  • 19-річний Дмитро Воскобойник у ваговій категорії до 60 кг.
  • 17-річний Северин Смілко у ваговій категорії до 75 кг.
  • 16-річний Дарій Грицюк у ваговій категорії до 60 кг.
  • 13-річна Іларія Огійчук у ваговій категорії до 60 кг.

Ще четверо наших спортсменів здобули призові місця. Всього — чотири срібні медалі та стільки ж бронзових.