Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Збірна України перемогла Марокко з рахунком 2:1 в своєму другому футбольному матчі Олімпійських ігор 2024

• 27.07.2024, 21:38
  • 158

Олімпійська збірна України (U23) здобула першу перемогу у меншості на футбольному турнірі Ігор-2024 у Франції

«Синьо-жовті» на арені «Стад Жоффруа-Гішар» у Сент-Етьєні обіграли команду Марокко — 2:1, передає Укрінформ.

На гол Дмитра Криськіва, який відкрив рахунок на 22-й хвилині, з пенальті відповів Суф’ян Рахімі (64). Остаточний результат у компенсований час встановив Ігор Краснопір (90+8).

Українці догравали матч у меншості - на 63-й хвилині червону картку отримав Володимир Салюк (затримка суперника).

У заключному поєдинку групової стадії команда Руслана Ротаня 30 липня зустрінеться з олімпійською збірною Аргентини.