Передплата 2025 «Добрий господар»

Померла Ірина Фаріон

  • 19.07.2024, 23:32
  • 1 980

Садовий повідомив про смерть Ірини Фаріон

Ірина Фаріон
Ірина Фаріон

«Біда. Стало відомо, що Ірина Фаріон померла в лікарні. Медики зробили все можливе, але поранення було несумісне з життям. Громада Львова висловлює щирі співчуття родині та всім, хто її знав і любив. Це дуже страшно і жахливо. Я завжди кажу, що в Україні більше немає безпечного місця. Але щоб таке зухвале, нагле вбивство. Вбивцю треба знайти! Дякую правоохоронним органам, які активно працюють над цим. Замовник також має бути відомим і нести повну відповідальність. Вічна Памʼять», — написав мер міста Львова Андрій Садовий.

У Першому медоб'єднанні Львова прокоментували смерть Ірини Фаріон.

«Вона поступала до нас в критичному стані із важкою проникаючою вогнепальною травмою головного мозку. Відразу була взята в операційну. Була проведена операція і її навіть перевели в реанімаційне відділення для продовження лікування. Проте серце пацієнтки не витримало», — сказала керівниця анестезіологічної служби Першого ТМО Львова Наталія Матолінець.

Нагадаємо, невідомий стріляв в мовознавицю та професорку «Львівської Політехніки» Ірину Фаріон. Жінку з пораненням голови у вкрай важкому стані доставили у лікарню. Наразі триває спеціальна поліцейська операція для затримання стрільця.

Ірина Фаріон народилася 29 квітня 1964 року у Львові. Вона була мовознавицею — професоркою Національного університету «Львівська Політехніка», політикинею — членкинею політради ВО «Свобода», двічі - депутаткою Львівської облради від ВО «Свобода», після цього — народною депутаткою України VII скликання (2012−2014 року).