Передплата 2024 «Добрий господар»

росіяни за рік впустили на Бєлгородщину 38 бомб

  • 01.07.2024, 14:30
  • 239

Щонайменше 38 російських крилатих (планерних) бомб упали на Бєлгородську область рф у період із квітня 2023 року до квітня 2024-го

Фото: Бєлгород
Фото: Бєлгород

Про це пише Washington Post із посиланням на певний «внутрішній російський документ».

Як зазначається, більшість із цих снарядів не здетонувала. Їх знаходили цивільні — лісники, фермери або жителі сіл поблизу Бєлгорода. У більшості випадків Міноборони росії не знало, коли були запущені бомби, тобто деякі з них могли бути там кілька днів.

Згідно з документом, щонайменше чотири бомби впали на саме місто Бєлгород, ще сім були знайдені в околицях. Найбільше — 11 бомб — впало в прикордонному районі Грайворона, де частину не вдалося підняти через «складну оперативну ситуацію».

Як зазначає WP, отриманий документ перехопила українська розвідка та передала журналістам. Документ містить електронну таблицю інцидентів із посиланням на надзвичайні укази щодо ліквідації бомб та евакуації та, схоже, створений бєлгородським міським управлінням з надзвичайних ситуацій.

російське видання Astra підтвердило, що багато інцидентів у документі збігаються з тими, які були зібрані від місцевих органів влади та повідомленнями в місцевих ЗМІ. А люди, згадані як свідки, є місцевими жителями.

Схожі новини